Hakkımızda

Şimşek Çorap fabrikası İstanbul- Esenyurt’ta bulunan ve bebekten erkek bedenlerine kadar üretim yapan Türkiye’nin önemli çorap üreticilerindendir.

Sektördeki tecrübesi yaklaşık 30 yılı bulan firmamız 1998 yılından itibaren ürünlerini ihraç etmeye başlamıştır ve bugün yıllık 30 milyon çift olan üretim kapasitesinin tamamını yurt dışına ihraç etmektedir. Örme, burun dikiş, yıkama, ütüleme ve paketlemenin tamamını 7000m2 lik fabrikamızda son teknoloji makinalarla yapmaktayız.

Ürünlerimizde genelde karde ve penye pamuk iplik kullanmakla beraber müşterimizden gelen talepler doğrultusunda yün, akrilik, polyester ve daha pek çok ham maddeden üretim yapmaktayız.

Firmamız Avrupa’nın önemli market zincirleriyle çalışmakta olup ayrıca lisans sahibi firmalarla ve bazı büyük toptancı firmalarla çalışmaktadır. Müşterilerimizin aramış olduğu sosyal ve teknik uygunluğu sürekli kılabilmek için bağımsız denetim şirketleri tarafından BSCI ve Sedex gibi denetim programlarına tabiidir.

Şirket olarak öncelikli amacımız müşterilerimizle beraber daha da büyümek ve karşılıklı fayda sağlayabilmektir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda mümkün olan en iyi hizmeti vermeye hazırız.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.